MENU

O MNIE

Cześć! Nazywam się Kuba i jestem fotografem oraz magistrem sztuki. Od prawie dekady, przez 6 miesięcy w roku mieszkam w Ameryce Środkowej gdzie specjalizuję się w fotografowaniu ślubów w wyjtąkowych miejscach (Destination Weddings); Kostaryka, Nikaragua i Meksyk - tam można mnie znaleźć. Przez drugą część roku która przypada na wiosnę i lato dokumentuje śluby w Polsce.

Staram sie fotografować każdą parę i ślub w sposób jak najbardziej swobodny i naturalny. Przykładam wielką wagę do emocji, które staram się uchwycić, a które przejawiają się czasem w najdrobniejszych detalach. Nie ingeruje bardzo w przebieg ceremonii i sytuacji. Doradzam, pomagam oraz daję wskazówki jeśli jest tylko taka potrzeba. Znany jestem z indywidualnego podejścia do każdej pary oraz przyjaznego usposobienia. Do swojej pracy podchodzę w sposób odpowiedzialny - wiem jak ważny jest dla was ten dzień i że będzie to dla Was i Waszych najbliższych pamiątka na całe życie.

PS. Uwielbiam swoją pracę - być częścią tak ważnego i radosnego momentu w życiu innych osób to przywilej.

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś sprawdzić dostępności terminu, zapraszam do zakładki KONTAKT. Z przyjemnością udzielę odpowiedzi.

Wedding photographer Costa Rica

MEGAN & AQUIL

"Brak nam słów by wystarczająco dobrze wyrazić uznanie dla pracy Kuby. Z łatwością uchwycił istotę tego dnia. Pracując dyskretnie nie przeoczył żadnego istotnego szczegółu.Praca z nim była czystą przyjemnością i zainspirowała nas do wydania pięknego albumu. Jago dokonania przewyższyły nasze oczekiwania."

01
03
Wedding photography

LOURDES & MATT

"Kuba jest nie tylko utalentowanym fotografem , ale także bardzo miłym człowiekiem. jego zdjęcia uchwyciły prawdziwą istotę ślubu, jego piękno i nasze szczęście. One mówią same za siebie i są niesamowite."

02
03
Nicaragua wedding photographer

DANA & CHRISTIAN

"Dziękujemy Ci, że byłeś częścią tego dnia. Byłeś doskonałym profesjonalistą, miłym , swobodnym, dobrze zorganizowanym i cierpliwym."

03
03
CLOSE